Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/37465/virtual/www/domains/kokesovo.cz/plugins/extend/facebookdata/facebookdata.php on line 24
Příspěvky uživatele - Kokesovo.cz

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

test

Zdar Aleši!
Skvělý nápad, když bude čas, tak určitě! Jen by to u mě chtělo update fototechniky!:-)

Zdarec babi,
tedy soudě dle času příspěvku soudím, že budeš taky celkem noční živočich! Samozřejmě děkujeme, taky se mějte a až se prďolín trochu zabydlí, uděláme návštěvu.

Zdar teta, přesně to jsem po UZ pronesl taky a ten Lenčin pohled by i skálu roztavil, přesně jak to dělá Bystrozraký. Raději jsem už dál nepopichoval:-)

No to je moc dobrá práce Peťo, dík za příspěvek! A ještě jednou dík za přání, však se zanedlouho uvidíme a řádně to či ono prodiskutujeme:-)

Zdarec teta, objevíme se tam v nedělu 9. 1. A s tím Santou už mi vlezte na hrb - už jsem psal na FB, že trnové koruny nám prostě nesluší, kdežto santovské čepice jsou prostě frikulin (free cool in):-)

Jo, to se fakt povedlo. Žabák měl zkrátka dobrou chvilku, kamera snímala, kdy měla, zkrátka palba!:-)

Ó děkuji. Můj bráchanec Honza byl pro změnu skvělým parťákem a pomáhal mi realizovat každý sebešílenější nápad, který se v mé potrhlé lebeni zrodil. Za všechny můžu zmínit simulace autohavárie v žebřiňáku, do kterého si Honza vlezl a nechal se kutálet po louce a přitom se freneticky chechtal. Myslím, že Stará Říše nám oběma byla druhým domovem. Musíme tam někdy zajet a zavzpomínat!
Merry Xmas to everyone!:-)

No jsem rád, že tu vidím první příspěvky! A to jsem chtěl sekci diskuze zrušit! Nicméně velkou radost by mi udělalo, kdybyste si našli čas a vytvořili si své profily v kategorii "rodina". Ať si taky něco prima počtem:-)