Zdroj: https://www.kokesovo.cz/clanky-foto/mdz-2011  •  Vydáno: 9.3.2011 0:34  •  Autor: Marek K.

MDŽ 2011

Zdravím, přátelé!

Je to už delší doba, co jsem něco napsal, vyfotil a následně prezentoval na svém "Blue" webu. Inu není mnoho času, a tu trochu, která zbývá po uspání démoňáka, trávím nyní většinou nad webovkami někoho jiného (zdravím Ščudle :-)). I těchto pár řádků píši oslněn bledým svitem monitoru skoro v 1 ráno... .

Předně bych chtěl všem poděkovat za tu smršť přání k narozkám, a to jak na FB, tak v sms či telefonátech. Bylo jich tolik, že jsem se chtě nechtě musel zamyslet, jestli já snad opravdu nebudu něčím vyjímečný? Musím vás uklidnit- dělám si legraci. Hlavně však bylo nad mé časové možnosti všem odpovědět v krátkém čase, proto volím tuto "hromadnou" formu. Takže ještě jednou díky, udělalo mi to velkou radost!

Je tu však další důvod, proč mžourajíc krhavýma očima píšu tento pozdní článek. Je jím narozeninový dárek, který jsem dostal, a jemuž podobný  už zřejmě nikdy nedostanu. Nebudu to dál rozvádět- zkrátka a jednoduše: dnes jsem se dozvěděl pohlaví mého druhého (ještě nenarozeného) potomka. A ze zjištění lze učinit poměrně jasný závěr, totiž že holčičky NEUMÍM! Má drahá mi to nějak nechce odpustit, neb se bohužel celkem oprávněně obává, že podobně jako Lukášek, i náš druhorozený synek bude po tatínkovi tak trošku větší, takže na něho nebudou stačit ani porodní cesty slonice. Na druhou stranu jsme moc rádi, že je vše v pořádku a v normálu.

Níže přikládám 3 fotečky z UZ. První pochází z doby, kdy naděje, že ta malá fazůlka bude jednou Barborkou, svítila jak vánoční stromeček. Druhá je z 12. týdne, kdy pohlaví ještě nebylo možno rozeznat. No a ta poslední je ze včerejška, těsně poté, co byla vetřelcova totožnost o 50% zpřesněna. Hezké, že?:-)