Kategorie: Nové foto-video

Narození Štěpánka (19. 7. 2011)

stepanek

Zdravím všechny!

Po dlouhé době se opět ozývám s novinkou, která si prostě o zveřejnění žádá. Je to ostuda, neb poslední záznam je z mých narozenin, kde jsem se pochlubil originálním dárkem v podobě odhalení pohlaví mého 2. potomka. A v úterý 19. července v 11:15 jsme zjistili, že ultrazvuk nelhal! Štěpánek- ano, má drahá si to jméno prosadila- se opět prodral na svět oním méně tradičním způsobem, u kterého je zapotřebí asistence chirurga, ale on i máma jsou naštěstí v pořádku, ačkoliv mamka to ani tentokrát neměla jednoduché- inu porod. Nebudu to tady raději dál rozpatlávat, neboť jako chlap stejně nedokážu obsáhnout všechny pocity, které proces zrození a vše s tím související provázejí. Jedno snad ale prozradit mohu- Štěpánek bude mít orientační smysl po tatínkovi, což není pravda zrovna štěstí, uvážíme-li, že táta je schopen ztratit se i ve vlastním domě (i cesta z porodnice byla spojena s menší okružní jízdou po Brně). Závěr stran Štěpánkových orientačních schopností jsme učinili s paní primářkou novorozeneckého oddělení poté, co tato konstatovala, že Štěpánek zkomplikoval porod nikoliv svojí velikostí (4060g, 51cm), nýbrž tím, že se netrefil do porodních cest:-)

Níže je pár foteček. Kdo viděl obdobné snímky Lukáška, musí uznat, že podoba je nezpochybnitelná. Mého tátu může potěšit, že pigmentace i tvar pusinky jsou zřejmě způsobeny geny Kokešovic větve rodiny:-)

Narození Štěpánka

print Formát pro tisk

Komentáře


, :-)) odpovědět
Se picnu z těch fotek :-) nemá chybu
, chvalozpěv odpovědět
Mary,ještě jednou veliká gratulace! Štěpánek je úžasnej a moc Vám to všem sluší.Jsem ráda ,že jste už doma ,takže teď už to bude všechno Ok a v pohodě.Nezbývá než popřát zdravíčko a pevný nervy všech zúčastněných do náročného začátku!
Mějte se krásně a až budete mít čas ,chuť a náladu,tak dejte vědět a rádi dorazíme na bobánka,papa

PS: kdyby bylo cokoli potřeba,tak dejte vědět!
icon odpověděl(a)
Zdarec babi,
tedy soudě dle času příspěvku soudím, že budeš taky celkem noční živočich! Samozřejmě děkujeme, taky se mějte a až se prďolín trochu zabydlí, uděláme návštěvu.