Webdesign, levné webové stránky a SEO

Jmenuji se Marek Kokeš a  pracuji jako webmaster. K mým zájmům patří především příroda, digitální fotografie a samozřejmě webdesign. Své dlouholeté zkušenosti s editací webu, záliby z oblasti IT, ale i estetické vnímání ovlivněné mým pozitivním vztahem k přírodě uplatňuji při tvorbě levných webových stránek na zakázku.  Mojí snahou je především v maximální možné míře vyhovět individuálním požadavkům zákazníka, a to jak po stránce webdesignu, tak funkčnosti a vzhledu.

Ptáte se proč LEVNÉ WEBOVÉ STRÁNKY?

Termín levné webové stránky někdy trochu nezaslouženě symbolizuje něco nekvalitního. Obvykle se jedná o nabídky typu "od 999 Kč" apod., které však představují pouze lákadlo. Kvalita však vyžaduje čas a čas jsou peníze. Příznivá cena, kterou jsem schopen nabídnout, je způsobena mj. těmito faktory:

 • Neplatím žádné další lidi, pouze výjimečně, a to při velkém pracovním vytížení (do konečné ceny za realizaci se ovšem promítnou pouze nepatrně)
 • Neprovozuji vlastní servery, které stojí další peníze
 • A tím hlavním důvodem je, že grafika pro web, webdesign a s nimi spojená tvorba webových stránek jako celku jsou mé záliby a nikoliv hlavní pracovní náplň. Mohu si tak dovolit věnovat Vašim webovým stránkám maximální pozornost, aby výsledek odpovídal vašim představám. Proto ode mě můžete očekávat maximální nasazení, vstřícnost, individuální přístup a opravdu levné webové stránky

Komu jsou takto vytvořené levné webové stránky určeny?

Mé reference zahrnují weby od rozsahu několika stránek s víceméně statickým obsahem po stránky dynamické obsahující rozsáhlou databázi článků i fotografií. Přesto se orientuji především na tvorbu webových stránek pro živnostníky, malé a střední firmy, ale i jednotlivce, kteří chtějí prezentovat svou zálibu profesionálním způsobem bez zbytečných kompromisů za více než přijatelnou cenu.   

Co nabízím?

 • jedinečný grafický návrh webu. Nečekejte žádné free šablony, kterými se internet jen hemží, ale originální grafické podklady, které vhodně vystihnou podstatu vašeho podnikání či zálib a zároveň zdůrazní vaši individualitu,
 • zřízení domény dle Vašeho výběru,
 • zřízení webhostingu (placený/neplacený),
 • použití moderních designerských nástrojů pro kvalitní webdesign,
 • převedení grafického návrhu do podoby webu, který má  responzivní webdesign,
 • kód webu splňující současné html5/CSS3 standardy a přísné požadavky na sémantiku obsahu ve vztahu k SEO a SEF,
 • vytvoření šablony, instalaci vhodného systému pro pohodlnou správu obsahu webu (tzv. redakční systém neboli CMS),
 • naplnění webových stránek, copywrighting, vytvoření logické struktury, pochopitelné jak pro návštěvníka webu tak pro vyhlédávače,
 • registrace do katalogů pro zlepšení pozice ve vyhledávačích,
 • zaškolení do ovládání redakčního systému, poskytnutí přehledných manuálů a uživatelská podpora,
 • možnost domluvit se na správě webu a dlouhodobé spolupráci,
 • bezkonkurenční cenu, za kterou mnohé firmy obrazně řečeno váhají vůbec zvednout telefon...

Responzivní webdesign

Responzivní webdesign představuje způsob tvorby webu, který zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení. V praxi to znamená, že web si bude moci prohlédnout bez omezení kdokoliv z jakéhokoliv zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.), protože web se přizpůsobí rozměrům dotyčného displeje resp. monitoru.

Uvážíme-li, že podíl přístupů z mobilních zařízení do sítě internet roste každým dnem, stává se responzivní webdesign nutností.

levne-webove-stranky-kokesovo-responzivni-webdesign
levne-webove-stranky-cena

Cenová nabídka

Podstatnou otázkou je  cena. Je jasné, že částky jako 20 tisíc a více za webové stránky nejsou nic neobvyklého. Obvyklé však je, že nezahrnují výše uvedený výčet služeb. Jsem schopen udělat stránky za zlomek uvedené ceny velkých firem, které zahrnují výčet výše uvedeného (kromě nákladů na zřízení domény a placený webhosting).

Cena se samozřejmě odvíjí od rozsahu stránek a množství funkcionalit, ale čistě pro orientaci - většinu webů uvedených v referencích se podařilo realizovat za méně než 5 000 .

Co budu potřebovat já od Vás?

 • V podstatě jen textové a obrazové podklady (jejichž případnou úpravu samozřejmě rád provedu) a trochu Vašeho času, který věnujete připomínkám ke grafickému návrhu a pracovní verzi webu, aby Vaše nové, levné webové stránky zcela splňovaly Vaše představy.

Pokud máte zájem o moderní levné webové stránky s atraktivním webdesignem a originálními grafickými podklady a zároveň požadujete lidský přístup a nasazení, pak neváhejte a ptejte se- pište nebo volejte (sekce " Kontakt") nebo použijte kontaktní formulář níže.

Další činnosti

Grafické práce

Kromě tvorby webových stránek se věnuji také přípravě grafických podkladů pro nejrozličnější účely, jakými jsou např.:

 • Tvorba logotypů
 • Vizualizace produktů
 • Návrhy obalů výrobků
 • Tvorba reklamních materiálů - vizitky, letáky, plakáty
 • Úpravy fotografií - retuše, tonální úpravy a finalizace pro tisk

Všechny vytvořené soubory samozřejmě splňují normy pro tiskovou kvalitu a respektují požadavky tiskařských firem

Levné webové stránky - některé z mých prací:

Posuďte sami, že i levné webové stránky mohou vypadat dobře. Některé z mých prací v oblasti webdesignu a levných webů jsou ke shlédnutí na stránce  Reference.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku nebo se jen chcete na něco zeptat, bude asi nejjednoduší použít e-mailový formulář umístěný níže. Pokud však preferujete tradičnější cestu, můžete volat na mobil +420 739 512 198 nebo napsat na email marek.kokes@seznam.cz.

Váš e-mail
Předmět
Kontrola
Zpráva
Příloha

Váš prohlížeč je zastaralý

Vidíte-li toto okno, pak používáte prohlížeč Internet Explorer verze 8 nebo starší, který nepodporuje množství funkcí nejen na těchto stránkách.
Pro bezproblémové zobrazení obsahu tohoto webu si můžete zdarma nainstalovat jakýkoliv z moderních prohlížečů uvedených níže.

firefox chrome safari opera

Zavřít a pokračovat